Nieruchomości

Mieszkania w Toruniu i Inowrocławiu – www.studio-nieruchomosci.com

Na portalu studio-nieruchomosci.com mają Państwo okazję zapoznać sie z przebogatym zbiorem ogłoszeń dotyczących nieruchomości na terenie miast takich jak Toruń oraz Inowrocław. Serdecznie zachęcam Państwa do odwiedzenia serwisu oraz do zapoznania się ze znajdującymi się na nim ofertami mieszkań i domów.

Adres strony: www.studio-nieruchomosci.com
Adres e-mail: m.rudnicki@studio-nieruchomosci.com
Telefon: 793 585 793
Adres: ul. Farna 8, Inowrocław, ul. Rabiańska 17/24 Toruń.

 

Domy i nieruchomości w Warszawie – www.alejakasztanowa.com

Aleja kasztanowa to inwestycja developerska realizowana przez firmę FS Holding z Warszawy. Przedsiębiorstwo zajmuje się budową przyjaznych mieszkańcom osiedli domków jednorodzinnych, działają na rynku nieruchomości od wielu lat, dzięki czemu są najlepsi w branży!

Adres strony: www.alejakasztanowa.com
Adres e-mail: info@alejakasztanowa.com
Telefon: 81 740 51 30
Adres: Ul. Diamentowa 7, 20-447 Lublin

 

Nieruchomości i mieszkania, sprzedaż, kupno i wymiana w Bydgoszczy – www.bydgoszcz.getestate.pl

Na witrynie www.bydgoszcz.getestate.pl mogą Państwo zapoznać się z ogłoszeniami dotyczącymi nieruchomości w Bydgoszczy. Szczególną uwagę darzone są mieszkania oraz domy. Największa zaletą naszego portalu jest duża liczba ofert oraz ich pełna aktualność. Serdecznie zachęcam do odwiedzin.

Adres strony: www.bydgoszcz.getestate.pl
Adres e-mail: rafal@subeli.com
Telefon: +48 500 128 925
Adres: internet

 

Nieruchomości – domy i mieszkania w Warszawie – www.elmis-invest.pl

Firma Elmis Invest zajmuje się realizacją inwestycji developerskich, głównie w domy, mieszkania, nieruchomości oraz osiedla mieszkaniowe. Ich domeną jest rzetelność oraz pełny profesjonalizm. Działają głównie w Warszawie i najbliższych okolicach – Bielanach, Białołęce oraz Łomiankach. Z ofertą firmy mogą się Państwo zapoznać na ich oficjalnej stronie internetowej.

Adres strony: www.elmis-invest.pl
Adres e-mail: biuro@elmis-invest.pl
Telefon: 022 751 25 82
Adres: ul. Warszawska 92, 05-092 Łomianki

 

Nieruchomości: mieszkania i działki we Wrocławiu – www.mieszkania-wroclaw.biz

Portal mieszkania-wroclaw.biz jest agregatem ogłoszeń dotyczących nieruchomości: domów, mieszkań, lokali oraz działek na terenie miasta Wrocław. Atutami portalu jest wysoka rzetelność oraz aktualność zamieszczanych ogłoszeń. Serdecznie zachęcam do odwiedzenia portalu i skorzystania z ofert.

Adres strony: www.mieszkania-wroclaw.biz
Adres e-mail: –
Telefon: –
Adres: ul. Gajowicka 95, Wrocław

 

Nieruchomości: mieszkania i domy we Wrocławiu – www.nieruchomosci-wroclaw.com

Na opisywanym przez nas portalu mogą Państwo zapoznać się z ogłoszeniami dotyczącymi nieruchomości oraz szeroko rozumianego budownictwa we Wrocławiu oraz najbliższych okolicach. Zamieszczane są wyłącznie aktualne oraz najlepsze nieruchomości. Serdecznie zachęcam do odwiedzenia portalu oraz do korzystania z zamiesczonych na nim ofert.

Adres strony: www.nieruchomosci-wroclaw.com
Adres e-mail: –
Telefon: –
Adres: Gajowicka 95, Wrocław

 

Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami – www.mpgm-poznan.pl

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Spółka Akcyjna posiada ponad pięćdziesięcioletnie oświadczenie w branży zarządzania nieruchomościami oraz wspólnotami mieszkaniowymi. Przedsiębiorstwo oferuje min.: obsługę rachunkową i finansową, prowadzenie księgowości i indywidualnych rozliczeń współwłaścicieli, prowadzenie windykacji, należności wspólnoty mieszkaniowej. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą na oficjalnej stronie.

Adres strony: www.mpgm.poznan.pl
Adres e-mail: mpgm@mpgm.poznań.pl
Telefon: 61 639 72 44
Adres: ul. Rybki 18a, 61-885 Poznań

 

Biura do wynajęcia w Bydgoszczy – objazdowa1.pl

Na stronie objazdowa1.pl znajdą Państwo ofertę wynajęcia różnorodnych biur w biurowcu położonym w centrum Bydgoszczy – na ulicy Objazdowej. Biurowiec wyposażony jest w potrzebne media, ma dostęp do parkingu oraz okazyjne ceny wynajmu. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z galerią, ofertą i cenami.

Adres strony: objazdowa1.pl
Adres e-mail: kontakt@objazdowa.pl
Telefon: 602 153 770
Adres: ul. Objazdowa 1, 85-881 Bydgoszcz

 

Wirtualne biura Bydgoszcz – www.youroffice.pl

Youroffice.pl umożliwia wynajęcie wirtualnych biur na terenie Polski i nie tylko. Wirtualne biuro to tania alternatywa dla normalnych wynajmów. Adresy dla firm znajdują się w centrach największych polskich miast w tym Gdyni, Toruniu, Bydgoszczy i Wrocławiu. Sprawdz naszą ofertę i cennik.

Adres strony: www.youroffice.pl
Adres e-mail: kontakt@youroffice.pl
Telefon: 500 100 200
Adres: ul. Gdańska 132, 85-001 Bydgoszcz

 

Luksusowe apartamenty do wynajęcia w Bydgoszczy – www.yourapartments.pl

Zapraszamy do rezerwacji miejsc w hotelach, apartamentach i hostelach na stronie Yourapartments. Wysoki standard naszych obiektów podkreśli Twoją wyjątkowość, a korzystne ceny sprawią, iż już po pierwszej wizycie w naszym apartamencie zagościsz u nas na stałe. Wejdź sam i sprawdź. Zarezerwuj online.

Adres strony: www.yourapartments.pl
Adres e-mail: kontakt@yourapartments.pl
Telefon: 505 512 211
Adres: ul. Dworcowa 13, 85-200 Bydgoszcz

 

Widokowe apartamenty Zakopane i Gliczarów Górny – www.nieruchomosci.zakopane.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ofertę apartamentów zlokalizowanych w Gliczarowie Górnym, nasza strona umożliwia odbycie wirtualnego spaceru na jednym z naszych osiedli, dzięki temu bez odwiedzin jesteście Państwo w stanie sprawdzić, co zastaniecie na miejscu. Apartamenty widokowe to nowe, wartościowe inwestycje budowlane, które polegają na selekcjonowaniu działek i mieszkań w miejscach niezwykle pięknych i urokliwych.

Adres strony: www.nieruchomosci.zakopane.pl
Adres e-mail: kontakt@nieruchomosci-zakopane.pl
Telefon:  604 751 846
Adres: ul. Krupówki 27, 34-500 Zakopane

 

 

Hause Nieruchomości – www.hause.pl 

Firma Hause Nieruchomości zajmuje się pośrednictwem w handlu nieruchomościami. Pomoże Wam sprzedać bądź zakupić nieruchomość na terenie Wrocławia i okolicach Ołtawy. Jeżeli chcecie Państwo sprzedać, bądź zakupić mieszkanie, lokal, działkę lub inną nieruchomość serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pośrednikami. 

Adres strony: www.hause.pl 
adres e-mail: hause@hause.pl 
tel./fax: 71 38 26 88
adres: ul. Legnicka 52 (pokój 503) Wrocław 54-204

Agencja nieruchomości 4rent – 4rent.pl 

Firma 4rent zajmuje się sprzedażą i wynajmem różnego typu nieruchomości na terenie Warszawy i nie tylko. W swojej ofercie posiada mieszkania, biura, grunty i magazyny. Rozbudowana strona internetowa pozwala na dokładne zorientowanie się w ofertach firmy 4rent. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z naszą agencją. 

Adres strony: 4rent.pl
Adres e-mail: biuro@4rent.pl
Adres: ul. Muszyńska 23 02-916 Warszawa 
tel/fax: +48 22 858 16 28 
 

Nieruchomości – www.getestate.pl

Getestate to portal nieruchomości agregujący ogłoszenia odnośnie sprzedaży mieszkań, domów, lokali, biur i działek z całej Polski. Najwięcej ofert można znaleźć z miast takich jak Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław i Włocławek. Niewątpliwym atutem portalu jest intuicyjna obsługa.
 
Adres strony: www.getestate.pl
Adres e-mail: kontakt@getestate.pl
Adres: Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Włocławek
tel/fax: 801 009 415
 

Portal nieruchomości – www.nieruchomosci-osada.pl

Nieruchomości Osada to serwis, w którym mogą Państwo znaleźć bogaty zbiór opisów firm zajmujących się wszelkimi działaniami związanymi z nieruchomościami – ich obrotem, zarządzaniem, portale ogłoszeniowe itp. W serwisie zamieszczane są również ciekawe artykuły dotyczące nieruchomości – mieszkań, domów, biur, lokali i działek.
 
Adres strony: www.nieruchomosci-osada.pl
Adres e-mail: kontakt@nieruchomosci-osada.pl
Adres: -
tel/fax: -
 

Projekty domów – www.wybieramydom.pl

Wybieramy dom to serwis internetowy przy użyciu którego mają Państwo możliwość odszukać największy w Polsce zestaw projektów domów. Przykładowo: projekty domu na wąską działkę, projekty domów parterowych, projekty domów energooszczędnych i wiele wiele więcej. Wszystkie z zebranych projektów charakteryzują się rzetelnym wykonaniem, z opublikowanych na serwisie projektów wszyscy odnajdą coś dla siebie. Najważniejszym z zalet portalu jest wyjątkowy podział na rodzaj projektu oraz intuicyjna wyszukiwarka, dzięki temu szybko mogą Państwo znaleźć ciekawy projekt.
 
Adres strony: www.wybieramydom.pl
Adres e-mail: kontakt@wybieramydom.pl
Adres: -
tel/fax: -
 

Mieszkania i nieruchomości: Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław – www.art-centrum.eu

Art-Centrum to biuro nieruchomości z siedzibą w Bydgoszczy oraz oddziałami w Toruniu i Inowrocławiu. Zajmują się świadczeniem wszelkiego rodzaju usług związanych z profesjonalnym obrotem oraz zarządzaniem nieruchomościami. W ich ofercie można znaleźć kupno, sprzedaż oraz wynajem mieszkań, domów, biur, lokali i działek. Dzięki wysokiej rzetelności świadczonych usług są jednym z najlepszych biur nieruchomości w województwie Kujawsko-Pomorskim.
 
Adres strony: www.art-centrum.eu
Adres e-mail: kontakt@art-centrum.eu
Adres: ul. Jana Zamoyskiego 2A/2, 85-063 Bydgoszcz
tel/fax: 52 520 66 77
 

Mieszkania – wynajem: Domator Nieruchomości

Domator to firma oraz biuro nieruchomości zajmujące się świadczeniem profesjonalnych usług związanych z branżą nieruchomości. Ich specjalnością są kwestie związane z ich obrotem, między innymi sprzedażą, kupnem i wynajmem. Dzięki profesjonalnemu i rzetelnemu doradztwu biuro nieruchomości Domator przoduje w rankingach najlepszych biur nieruchomości w Bydgoszczy.
 
Adres strony: www.domatornieruchomosci.pl
Adres e-mail: biuro@domatornieruchomosci.pl
Adres: ul. Podwale 5, 85-111 Bydgoszcz
tel/fax: 52 329 03 90
 

Sprzedaż i wynajem domów, Kraków – www.homeactive.pl

Home Active to profesjonalna sieć biur nieruchomości, która świadczy usługi na najwyższym poziomie. Na ich stronie internetowej znajduje się wyszukiwarka, gdzie znaleźć można zarówno mieszkania na sprzedaż, kupno, jak i wynajem. Firma działa na terenie Krakowa, Bielska-Białej i okolic. 
 
Adres strony: http://homeactive.pl/
Adres e-mail: biuro@homeactive.pl
Adres: ul. J.Kochanowskiego 37/lok.1, 43-300 Bielsko – Biała
tel/fax: (+48 33) 496 21 70

Projektowanie wnętrz mieszkań i domów – www.chata-id.pl

Chata ID to studio projektowania wnętrz, którego biuro mieści się w Warszawie. Realizacje firmy charakteryzują się wysoką funkcjonalnością, ponadczasowością oraz pięknem. Na stronie internetowej znajdują się wykonane przez projektantów projekty oraz zakres oferowanych usług, który dla wygody Klientów został podzielone na trzy pakiety. 
 
Adres strony: http://www.chata-id.pl/
Adres e-mail: studio@chata-id.pl
Adres: Warszawa
tel/fax:+48 608 645 333
 

Leave a Reply